Yakacık halı Yıkama kurulama Paketleme

YAKACIK HALI YIKAMA

Yakacık halı yıkama hizmetleri Yakacık ilçesi sakinleri Siz sayın müşterilerimiz için Halı yıkama Servisimiz tarafından verilmektedir. Halı, koltuk, yorgan, battaniye ve halıflex yıkama hizmetlerimizi sizlerin mutluluğunu ve sağlığını düşünerek veriyoruz.

Halı yıkama hizmetimizi, kullandığımız şampuanlarla  sizlerin sağlığını önemseyerek vermekteyiz. Ayrıca firmamız, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlarla donatılmıştır.  Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizlere İstanbul Kartal – Yakacık’ta da hizmet vermekteyiz.

Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyor, yaptığımız işten son derece keyif alıyoruz. Ayrıca Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası, sizlerin memnuniyetine öncelik verir.

Profesyonel olarak hizmet veren nadir firmalardan biri olan Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizlerin güvenine layık olmayı ve sizinle beraber hizmetlerimizi en üst raddeye taşımayı amaçlıyoruz. Yine bu anlamda, verdiğimiz hizmetler için şikayet ve önerilerinizi iletmenizi bekliyoruz.

Kendimizi halı yıkama hizmetinde daha çok geliştirebilmemiz için sizlerin önerilerine ihtiyacımız olduğunu söylemeliyiz. Kendimizi geliştirmemiz için eksiklerimizi görebilmemiz ve bu eksiklikleri giderebilmemiz gerekir. Bu konuda bizlere yardımcı olursanız mutluluk duyarız. Ticari kazanç kaygımız yoktur.

Yakacık Halı yıkama hizmeti son derece önem arz eden ve büyük bir titizlik gerektiren hizmettir.  Halılarınızı yıkatacağınız firmalara, halılarınızın nasıl bir ortamda yıkandığını görmek için lütfen öncelikle bir ziyarette bulunun. Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, siz değerli müşterilerimize kapımız daima açıktır. Dilediğiniz zaman ziyarette bulunabilir, analizinizi yapabilirsiniz.

*ÖNEMLİ: Diğer halı yıkama firmalarına göre daha titiz, sizlerin memnuniyeti ve güvenini kazanmak adına son derece işimizi profesyonelce yapıyoruz. Gözünüz arkada kalmasın. Gönlünüz ferah olsun.

Sizlerin memnuniyeti açısından sadece halı yıkama hizmetimiz yoktur. Halı yıkama hizmetimiz haricinde; koltuk, yorgan, battaniye, halı flex ve yerinde halı yıkama hizmetleri de vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sunmaktan dolayı da hayli mutluyuz.

Dilediğiniz zaman arayabilir, halı yıkama ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetini almak istediğiniz çalışma adına eşyalarınızı kendimiz alıp, kendimiz getiriyoruz. Sizlerin bunun için uğraşmasına gerek dahi yoktur.

Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, Kartal-Yakacık Halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmetleri de vermekteyiz.

Uydukent Halı yıkama

Kurtköy Halı Yıkama

Kurtköy Halı yıkama servisimizde, kullandığımız dezenfektanlarla  sizlerin sağlığını önemsiyoruz. Ayrıca yıkama servisimizde en iyi şekilde hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlarla donatılmıştır.  Deha Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizlere İstanbul Pendik, Kurtköy’ de Halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Deha Halı Yıkama , kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyor, yaptığımız işten son derece keyif alıyoruz. Ayrıca %100 müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz.

Deha Halı Yıkama

Profesyonel olarak hizmet veren nadir firmalardan biri olan Deha Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizlerin güvenine layık olmayı ve sizinle beraber hizmetlerimizi en üst raddeye taşımayı amaçlıyoruz. Yine bu anlamda, verdiğimiz hizmetler için şikayet ve önerilerinizi iletmenizi bekliyoruz. Kendimizi halı yıkama hizmetinde daha çok geliştirebilmemiz için sizlerin önerilerine ihtiyacımız olduğunu söylemeliyiz. Kendimizi geliştirmemiz için eksiklerimizi görebilmemiz ve bu eksiklikleri giderebilmemiz gerekir. Bu konuda bizlere yardımcı olursanız mutluluk duyarız. Ticari kazanç kaygımız yoktur.

Kurtköy Halı yıkama

Halı Yıkama hizmeti son derece titizlik ve hassasiyet gerektiren hizmettir.  Halılarınızı yıkatacağınız firmalara, halılarınızın nasıl bir ortamda yıkandığını görmek için lütfen öncelikle bir ziyarette bulunun. Deha Halı Yıkama Fabrikası olarak, siz değerli müşterilerimize kapımız daima açıktır. Dilediğiniz zaman ziyarette bulunabilir, analizinizi yapabilirsiniz.

*ÖNEMLİ: Verdiğimiz hizmette rakibimizin olmadığı kanaatindeyiz. Diğer halı yıkama firmalarına göre daha titiz, sizlerin memnuniyeti ve güvenini kazanmak adına son derece işimizi profesyonelce yapıyoruz. Gözünüz arkada kalmasın. Gönlünüz ferah olsun.

Memnuniyetiz açısından sadece kurtköy halı yıkama ile sınırlı olmayıp hizmetimiz haricinde; koltuk, yorgan, battaniye, halı flex ve yerinde halı yıkama hizmetleri de vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sunmaktan dolayı da hayli mutluyuz. Dilediğiniz zaman arayabilir, halı yıkama ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetini almak istediğiniz çalışma adına eşyalarınızı kendimiz alıp, kendimiz getiriyoruz. Sizlerin bunun için uğraşmasına gerek dahi yoktur.

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Birden fazla aşaması olan hijyenik halı yıkama hizmetimiz, detaylara verdiğimiz önemle, sizin için anlamlı hale geliyor. Bize ulaşıp adresinizi vermeniz ile başlayan süreç, halılarınızı teslim aldıktan itibaren, hem hijyenik hem de fiziki anlamda aldığımız sorumluluğun ilk aşamasını oluşturuyor. Halılarınızı teslim aldığımızdan sonraki süreci gelin birlikte inceleyelim. 

Toz Alma

Ücretsiz servisimizle kapınızdan alınan halılarınızı, halı temizleme bölümüne almadan önce toz alma makinesinden geçiriyoruz. Makineden geçen halılar içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır. Bu aşama halı temizleme konusunda önemli aşamalardan birisidir. Toz makinesinden geçmeyen halıların içinde bulunan kum, toz vb. maddeler su ile temas ettiğinde çamur halini alır, çıkması imkânsız hale gelir ve halı yıkama aşamasında çıkması mümkün değildir.

Yıkama

Toz dolabından geçen halılarınız 100% bitkisel halı şampuanı ile tam otomatik bant sistemli çift yönlü fırçalarla ön ve arkası dönüşümlü olarak halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır. Fırçalama işlemi bittikten sonra makinemizin son aşamasında halı üzerindeki şampuan ve su durulanıp vakumlanır.

Santrifüj

Bant sistemli tam otomatik halı yıkama makinesinden gecen halılarınızı santrifüj makinesinde halının cinsine göre uygun devirde sıktırarak üzerindeki fazla suyun atılması sağlanır. Halı üzerindeki yaklaşık 95% oranındaki suyun atılmasından sonra halının hem daha kısa zamanda kuruması sağlanır hem de halı ilmiklerinin yıpranması önlenmiş olur. Halı santrifüj makinesine rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında hiç bir zaman zarar görmez.

Havalandırma – Kurutma

Santrifüjden çıkan halılarınız kurutma odasına alınmadan önce havalandırma askılıklarına asılıp havalandırılır. Kurutma odamıza alınan halılarınız tamamen elektrikli, sıcak hava üfleyen ve aynı zamanda ortamdaki nemi çeken makine ile 8 saat gibi kısa bir sürede kurutulur.

Hav Alma

Kurutma odasından çıkan halılarınız hav alma makinesinde havı alınıp yatımına taranarak kalite kontrolden geçirilir ve paketlemeye alınır. Halı yıkama işleminde paketleme bölümü önemli bir aşamadır lekesi çıkmamış halılarınızı tekrar yıkama bölümüne alınır.

Paketleme

Havı alınan ve yatımına taranan, pırıl pırıl ve tamamen hijyenik hale gelen halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimizle teslim edilir.

Özel Halı Türleri

Özel halı yıkama hizmetinde bir dizi teknikler kullanılır. Yün halı, Isparta halı, hereke halı, çin halısı, ipek halı gibi özel ve değerli halılarınızın yıkama işlemi fabrikamızda rahatça ve güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Bilinçsiz halı yıkama fabrikalarının bozduğu renklerinin soldurduğu halıların yıkama işlemi sırasında tamir ve renkleriyle oynama tecrübesine sahibiz. Halı yıkama işleminin yanında eskitme hizmetimizde bulunmaktadır.

Sizde Halı yıkatma ihtiyacınızda servisimizi arayıp, hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Dervişoğulları Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası diğer halı yıkama ve koltuk yıkamacılardan farklı olarak tam profesyonel çalışması ve uzman bir ekibe sahip olmasının yanında köpüklü yıkama teknolojisiyle hizmet vermektedir.

Makinemiz köpüklü yıkama sayesinde koltuk kumaşlarına ve yüzeylerine her hangi bir zarar vermez diğer buharlı makinelerin aşırı buhar üflemesi sonucu yüksek ısı koltuk kumaşlarının ve yüzeylerinin deforme olmasını kolaylaştırır.

Köpüklü makinemiz uygun devirde dönen mini fırçasıyla lekelere derinden müdahale ederek koltuklarınızın ilk günkü gibi parlaklığına kavuşmasını sağlar.Koltuk yıkama işlemi yerinde yıkama olduğu için koltuk yıkama esnasında koltuklarınız bir yerden bir yere taşınmasına gerek kalmaz.

Kullanmış olduğumuz koltuk yıkama şampuanları % 100 bitkisel içeriklidir. Fabrikamız koltuk yıkama hizmetini her mevsim vermektedir. Koltuk yıkama işlemi bittikten 4 saat sonra kullanıma hazır hale gelir. Koltuk yıkamanın dışında çekyat yıkama, berjer yıkama, oturma gurubu yıkama, sandalye yıkama gibi hizmetlerimizde vardır.

stor perde yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmeti veren firmamız Pendik, Yakacık genelinde stor perde yıkama alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföyü ile siz değerli müşterilerine stor perde yıkama hizmeti vermektedir.

Pudra Renk Zebra Stor PerdeStor perde yıkama işlemi oldukça dikkat gerektiren bir konudur. Bu nedenle yıkama stor perde yıkama işlemi mutlaka uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir.

Hassas bir stor perde yıkama ve zebra perde yıkama işleminin sağlıklı bir yıkama ve temizleme şartlarının oluşabilmesi için stor perdeler dikkatli bir şekilde, mekanizmalarının zarar görmeden yerinden çıkartılması gerekiyor.

Eğer mekanizmaların zarar görmeleri durumunda perdeler kullanılamaz hale gelebilir. Dervişoğulları stor perde yıkama son teknoloji ürünü stor perde yıkama makinaları ile insan sağlığına zararsız stor perde yıkama deterjanları kullanarak siz değerli müşterilerimizin sağlığını düşünmeyi öncelikli olarak ilke edinmiş ve bu konuda hassasiyet göstermektedir.

 

Hijyenik halı yıkama pendik

VELİBABA HALI YIKAMA

Halı, koltuk, yorgan, battaniye ve halıflex yıkama hizmetlerimizi sizlerin mutluluğunu ve sağlığını düşünerek veriyoruz, çünkü: halı yıkama hizmeti baştan savma yapılamaz. Halı yıkama hizmetimizi, kullandığımız şampuanlarla  sizlerin sağlığını önemseyerek vermekteyiz. Ayrıca firmamız, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlarla donatılmıştır.

Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizlere İstanbul Pendik – Velibaba’da da hizmet vermekteyiz. Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyor, yaptığımız işten son derece keyif alıyoruz. Ayrıca Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası, sizlerin memnuniyetine öncelik verir.

Profesyonel olarak hizmet veren nadir firmalardan biri olan Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizlerin güvenine layık olmayı ve sizinle beraber hizmetlerimizi en üst raddeye taşımayı amaçlıyoruz. Yine bu anlamda, verdiğimiz hizmetler için şikayet ve önerilerinizi iletmenizi bekliyoruz.

Kendimizi halı yıkama hizmetinde daha çok geliştirebilmemiz için sizlerin önerilerine ihtiyacımız olduğunu söylemeliyiz. Kendimizi geliştirmemiz için eksiklerimizi görebilmemiz ve bu eksiklikleri giderebilmemiz gerekir. Bu konuda bizlere yardımcı olursanız mutluluk duyarız. Ticari kazanç kaygımız yoktur.

Velibaba Halı yıkama hizmeti son derece önem arz eden ve büyük bir titizlik gerektiren hizmettir.  Halılarınızı yıkatacağınız firmalara, halılarınızın nasıl bir ortamda yıkandığını görmek için lütfen öncelikle bir ziyarette bulunun. Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, siz değerli müşterilerimize kapımız daima açıktır. Dilediğiniz zaman ziyarette bulunabilir, analizinizi yapabilirsiniz.

*ÖNEMLİ: Verdiğimiz hizmette rakibimizin olmadığı kanaatindeyiz. Diğer halı yıkama firmalarına göre daha titiz, sizlerin memnuniyeti ve güvenini kazanmak adına son derece işimizi profesyonelce yapıyoruz. Gözünüz arkada kalmasın. Gönlünüz ferah olsun.

Sizlerin memnuniyeti açısından sadece halı yıkama hizmetimiz yoktur. Halı yıkama hizmetimiz haricinde; koltuk, yorgan, battaniye, halı flex ve yerinde halı yıkama hizmetleri de vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sunmaktan dolayı da hayli mutluyuz.

Dilediğiniz zaman arayabilir, halı yıkama ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetini almak istediğiniz çalışma adına eşyalarınızı kendimiz alıp, kendimiz getiriyoruz. Sizlerin bunun için uğraşmasına gerek dahi yoktur.

Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, Pendik-Velibaba halı yıkama, koltuk yıkama, yorgan yıkama ve battaniye yıkama hizmetleri de vermekteyiz.

Uydukent Halı yıkama

UYDUKENT HALI YIKAMA

Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizlere İstanbul Pendik – Uydukent Halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için çalışıyor, yaptığımız işten son derece keyif alıyoruz. Halı yıkama hizmetimizi, kullandığımız şampuanlarla  sizlerin sağlığını önemseyerek vermekteyiz. Ayrıca firmamız, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlarla donatılmıştır.   Ayrıca Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası, sizlerin memnuniyetine öncelik verir.

Profesyonel olarak hizmet veren nadir firmalardan biri olan Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizlerin güvenine layık olmayı ve sizinle beraber hizmetlerimizi en üst raddeye taşımayı amaçlıyoruz. Yine bu anlamda, verdiğimiz hizmetler için şikayet ve önerilerinizi iletmenizi bekliyoruz. Kendimizi halı yıkama hizmetinde daha çok geliştirebilmemiz için sizlerin önerilerine ihtiyacımız olduğunu söylemeliyiz. Kendimizi geliştirmemiz için eksiklerimizi görebilmemiz ve bu eksiklikleri giderebilmemiz gerekir. Bu konuda bizlere yardımcı olursanız mutluluk duyarız. Ticari kazanç kaygımız yoktur.

Uydukent Halı yıkama hizmeti son derece önem arz eden ve büyük bir titizlik gerektiren hizmettir.  Halılarınızı yıkatacağınız firmalara, halılarınızın nasıl bir ortamda yıkandığını görmek için lütfen öncelikle bir ziyarette bulunun. Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, siz değerli müşterilerimize kapımız daima açıktır. Dilediğiniz zaman ziyarette bulunabilir, analizinizi yapabilirsiniz.

*ÖNEMLİ: Verdiğimiz hizmette rakibimizin olmadığı kanaatindeyiz. Diğer halı yıkama firmalarına göre daha titiz, sizlerin memnuniyeti ve güvenini kazanmak adına son derece işimizi profesyonelce yapıyoruz. Gözünüz arkada kalmasın. Gönlünüz ferah olsun.

Sizlerin memnuniyeti açısından sadece halı yıkama hizmetimiz yoktur. Halı yıkama hizmetimiz haricinde; koltuk, yorgan, battaniye, halı flex ve yerinde halı yıkama hizmetleri de vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sunmaktan dolayı da hayli mutluyuz. Dilediğiniz zaman arayabilir, halı yıkama ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetini almak istediğiniz çalışma adına eşyalarınızı kendimiz alıp, kendimiz getiriyoruz. Sizlerin bunun için uğraşmasına gerek dahi yoktur.

Pendik yayalar Halı Yıkama Fabrikası

PENDİK YAYALAR HALI YIKAMA

Pendik yayalar halı yıkama olarak halı yıkama hizmet yelpazemiz her geçen gün artmaktadır. Dervişoğulları halı yıkama firmamız Pendik‘ te Halı yıkama sektörüne, uzman çalışma arkadaşları ve son teknoloji yıkama makinaları ile yenilik getirmeye devam ediyor.

Hizmet verdiğimiz yerler arasına aldığımız Pendik yayalarda halı yıkatmak isteyen müşterilerimize bir telefon kadar uzağız. Pendik yayalar halı yıkama firması arayanlar (+90) 532-660-38-32 numaradan hemen bizi arayın.

Evde en çok kullanılan ve çok kıza zaman zarfında kirlenen eşyaların başında kuşkusuz halılar gelmektedir. Halı yıkatmakta özellikle çocuk sahibi ailelerin, daha hassas davranmaları gerekiyor. Olası bir hastalık ya da rahatsızlıktan korunmak adına halılarınızın bakımını ve temizliğini daha uzman bir ekibe bırakmak isterseniz eğer sizler de Kurtköy  Halı Yıkama adresine ulaşabilir ve taleplerinizi iletebilirsiniz.

Dervişoğulları adını daha önce duymadıysanız internet üzerinden detaylı bir araştırma yaparak firma web sitesine erişim  sağlayabilir ve firma hakkında güncel bilgilere ulaşabilirsiniz. Ek olarak https://dervisogullarihaliyikama.com/ adresi üzerinden de yine firmaya erişim sağlamak mümkün hale geliyor.

Pendik yayalar halı yıkama ekibimizin sizlere sunduğu ayrıcalıklara geçelim ve bu konuda da sizleri bilgi sahibi yapalım  istiyoruz. Firmanın kullandığı ilaçlama ürünleri çok daha kaliteli ve sektördeki diğer firmaların kullandığı ürünlere  göre de çok daha profesyonel ilaçlardır. Halı yıkama da hiçbir şekilde ilkel yıkama yöntemleri asla tercih edilmez ve  halıların model ve yapısına göre belirlenen makineli yıkama sistemi ile birlikte halılarınızın dokusuna hiçbir şekilde  zarar verilmez.

Pendik yayalar halı Yıkama firması, bu sektörün en uygun rakamlar ile hizmet veren firmalarından bir tanesidir ve  müşterilerinin beklentilerini maddi anlamda da karşılıksız bırakmamaktadır. Halılarınızın modeli ya da markası ne olursa  olsun sizler de gönül rahatlığı ile bu adrese teslim edebilirsiniz. Evinizden alınan halılar, gün içerisinde firma  bünyesinde işlem görüyor ve sizlere verilen süre zarfında evlerinize kısa sürede teslim ediliyor.

Sektörün güçlü firmalarından olan Dervişoğulları, teknolojinin desteğini de arkasına alarak yoluna devam ediyor ve
sektördeki modern yıkamacılık anlayışını kazandıran öncü adres olduğunu da belirtmek gerekiyor. Daha fazla bilgi için sizlere sunduğumuz web sitesini ziyaret edebilir ve firma iletişim numarasına da yine bu link üzerinden daha kolay bir  şekilde ulaşabilirsiniz.

Çınardere Halı yıkama

ÇINARDERE HALI YIKAMA

Pendik Çınardere halı yıkama olarak değerli müşterilerimizin halı, koltuk, yorgan, battaniye ve halıflex yıkama hizmetlerimizi sizlerin mutluluğunu ve sağlığını düşünerek veriyoruz. Çünkü: Halı yıkama hizmeti baştan savma yapılamaz.

Çınardere halı yıkama hizmetimizi, kullandığımız şampuanlarla sizlerin sağlığını önemseyerek vermekteyiz. Ayrıca firmamız, sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için son teknoloji cihazlarla donatılmıştır. Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, sizlere İstanbul Pendik – Çınardere Halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası, kurulduğu günden bu yana sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için gayret sarfetmekte ve yaptığımız işten de son derece keyif alıyoruz. Ayrıca Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası, sizlerin memnuniyetine öncelik verir.

Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası profesyonel olarak pendik çınardere halkına hizmet veren nadir firmalardan biri olarak, sizlerin güvenine layık olmayı ve sizinle beraber hizmetlerimizi en üst noktaya taşımayı amaçlıyoruz. Yine bu anlamda, verdiğimiz hizmetler için şikayet ve önerilerinizi tarafımıza iletmenizi bekliyoruz. Kendimizi halı yıkama hizmetinde daha çok geliştirebilmemiz için sizlerin önerilerine ihtiyacımız olduğunu söylemeliyiz. Kendimizi geliştirmemiz için eksiklerimizi görebilmemiz ve bu eksiklikleri giderebilmemiz gerekir. Bu konuda bizlere yardımcı olursanız mutluluk duyarız. Ticari kazanç kaygımız yoktur.

Çınardere halı yıkama hizmeti son derece önem arz eden ve büyük bir titizlik gerektiren hizmettir. Değerli müşterilerimiz halılarınızı yıkatacağınız firmalara, halılarınızın nasıl bir ortamda yıkandığını görmek için lütfen öncelikle bir ziyarette bulunun. Dervişoğulları Halı Yıkama Fabrikası olarak, siz değerli müşterilerimize kapımız daima açıktır. Dilediğiniz zaman ziyarette bulunabilir, çayımızı içip analizinizi yapabilirsiniz.

*ÖNEMLİ: Verdiğimiz hizmette rakibimizin olmadığı kanaatindeyiz. Diğer halı yıkama firmalarına göre daha titiz, sizlerin memnuniyeti ve güvenini kazanmak adına son derece işimizi profesyonelce yapıyoruz. Gözünüz arkada kalmasın. Gönlünüz ferah olsun.

Sizlerin memnuniyeti açısından sadece halı yıkama hizmetimiz yoktur. Halı yıkama hizmetimiz haricinde; koltuk, yorgan, battaniye, halı flex ve yerinde halı yıkama hizmetleri de vermekteyiz. Bu hizmetleri sizlere sunmaktan dolayı da hayli mutluyuz. Dilediğiniz zaman arayabilir, halı yıkama ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hizmetini almak istediğiniz çalışma adına eşyalarınızı kapınızdan alıp, yine kapınıza kadar getirip teslim ediyoruz.

Çınardere halı yıkama hizmeti için hemen (+90) 532-660-38-32 bu numaradan bizi arayın.