Uzman kadrosuyla 10 yılı aşkın süredir Pendik mahallelerine halı yıkama hizmeti veriyoruz.

Deha halı yıkama siz değerli müşterilerine karşı her zaman hoşgörülü ve verdiği hizmetlerle halı yıkama sektöründe üst sıralara çıktı.

Bu başarımızdaki en büyük faktör müşterilerimizin isteklerini ön planda tutmak ve onlara en kaliteli hizmeti vermemizden kaynaklanmaktadır. Yılların verdiği tecrübeyle halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye ve yerinde halı yıkama konusunda deneyimli bir hale gelmiştir.

Firmamız uzun yıllardan beri uzman ekip ve kadrosuyla her zaman müşterilerini memnun etmiştir. Halılarınızın yanlış ortamda yanlış stillerde  yıkanması hem  sizin hem ailenizin sağlığı hem de halınız açısından olumsuz sonuçlar doğurur.

Deha halı yıkama da  çalışan personelimiz alanında iyi yetişmiş, tecrübeli kalifiye olmakla birlikte, işlerini en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır.

Firmamız bu uzun yolda emin adımlarla ilerlemektedir, müşterilerimize olan saygı ve iletişimimiz önceliğimizdir. Bizim için müşterilerimizin istekleri çok önemlidir.

Siz değerli müşterilerimiz bütün şikayetlerinizi bize çekinmeden iletebilirsiniz. Deha halı yıkama da halılarınız garantili yıkanmaktadır. Halılarınızın tüylerine ve  saçaklarına herhangi bir zarar verilmesi, renginde bir solukluk  veya renk kayması olmaz. Olduğu taktirde şirketimiz tarafından bu zararınız  karşılanmaktadır.

HİZMET BÖLGELERİMİZ

pendik hali yikama Temizlenmis Yikanmis Koltuklar Deha Halı Yıkama